«تمامی خدمات این شرکت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.»

در گذشته‌ای نه چندان دور، تبلیغات، پژوهش و ترجمه برای بسیاری از افراد دست نیافتنی می‌نمود. اما با توسعه تکنولوژی و افزایش سطح تحصیلات در اکثر جوامع نهادهای مختلفی ارائه این خدمات را بر عهده گرفتند. اکنون هر فرد با توجه به نیازها، سلیقه و میزان بودجه‌‌ی خود گزینه مطلوب را بر می‌گزیند.

ما به کمک متخصصان هر رشته، فردای سپیدی را به پژوهشگران، تولیدکنندگان و بازاریابان نوید می‌دهیم.


امروزه در دهکده جهانی نیاز به ارتباط اساسی‌ترین نیاز بشر است. در این بین کارآمدترین ابزار ارتباطی، زبان، می‌تواند خود به مانعی بزرگ تبدیل شود. مترجمان و ویراستاران در سراسر جهان تلاش می‌کنند با حذف این مانع پلی باشند به سوی پیشرفت روابط انسانی، علم و فرهنگ. "فردای سپید آریانا" با در اختیار داشتن گروهی از بهترین مترجمان و ویراستاران مسلط به هر دو زبان فارسی و انگلیسی شما را با جهان پیرامونتان نزدیک‌تر می‌سازد.

جایگاه تبلیغات در پیشرفت شغلی افراد و سازمان‌ها بر هیچ‌کس پوشیده نیست. یک تبلیغ خوب با بهره‌گیری از تکنیک‌های گرافیکی و زبانی شما را برجسته و توانمند نشان خواهد داد و مشتریان بیشتری را به سمت شما جذب خواهد کرد.
خدمات گرافیکی "فردای سپید آریانا" با سادگی، زیبایی و گیرایی خود مسیر شما به سمت آینده روشن‌تر شغلی را هموار خواهند کرد.

ترجمه و ویرایش تخصصی

ترجمه و ویرایش تخصصی

راه اندازی مجلات دانشگاهی

راه اندازی مجلات دانشگاهی

انجام خدمات گرافیکی

طراحی وبسایت و کلیه خدمات گرافیکی

اطلاعات تماس با ما

آدرس : اصفهان - کد پستی 8194847977
تلفن : 95021970-031
پیامک : 100095021970
پست الکترونیک : info[at]fsaco[dot]ir

با همکاری